Bilgisayar Hurdacısı
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Gelişen teknoloji ile beraber elektronik ürünler hayatımızda çok daha fazla yer bulmaktadır. Bu durum, elektronik ürünlerin teknolojik ömürlerinin kısalması ile de beraber arkasında gittikçe büyüyen atıklar burakmaktadır.

Bilgisayar Hurdacı olarak bu duruma, tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları ile bilinçli insan sayısını artırarak, biriktirme noktaları oluşturarak ve yerinden teslim alma hizmeti ile atıkların kontrollü geri dönüştürülmesini sağlarayak yeniden kullanımı desteklemekle atık oranın azaltılmasını sağlayarak müdahale etmekteyiz.

Misyonumuz:

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ve elektronik ürünlerin teknolojik ömürlerinin kısalması arkalarında büyük atıklar oluşmasına sebep olmaktadır. Bilgisayar Hurdacı olarak misyonumuz yaptığımız tanıtınım çalışmalarıyla bilinçli insan sayısını artırmak dolayısıyla da Elektrikli ve Elektronik Atıkların kontrollü geri dönüşümünün yapılmasını artırmaktır. Bu sayede doğayı korumuş ve nesillerimize daha temiz bir dünya bırakmış olacağız.

Vizyonumuz:

Elektrikli ve Elektronik Atıkların geri dönüşümü sadece özel tesislerde yapılabilmektedir. Bu atıkların kontrollü olarak geri dönüşümleri yapılmadığı takdirde içlerinde bulundurabildikleri tehlikeli metaller ve gazlar doğaya karışmaktadır. Bilgisayar Hurdacı olarak bu durumu açıklayıcı tanıtımlar yapıyoruz. Bünyesinde atık çıkabilecek firmaların ilgili bölümlerine atık biriktirme kutuları bırakıyoruz. 

Her Türlü Elektronik Hurdanız veya Atığınız İçin Bizimle İletişime Geçin.